O nás

Představujeme Vám společnost Dion’s. Jsme rodinná firma, která sází na osobní přístup a kvalitu našich služeb. Firma vznikla jako projekt již v roce 2006, kdy jsme zorganizovali první větší Event. Stále rostoucí zájem o naše služby mezi přáteli a známými nás vedl k rozhodnutí věnovat se tomuto podnikání naplno.

Původní pořádání narozeninových oslav a dětských párty jsme postupně rozšířili na organizaci rodinných dnů, abiturientských srazů, teambuildingů a různých kulturních akcí.

Opravdovou hodnotu a pravý význam setkávání jsme hluboce pochopili ve chvíli, kdy jsme připravovali první smuteční slavnost. Tehdy jsme začali zrát.

Naše hodnoty

Naší hlavní hodnotou je nabídnout veškeré služby v co nejvyšší kvalitě. Naše práce nás baví a chceme, aby bavila i naše zákazníky.

Připravujeme zakázky na míru každému klientovi. Dbáme o osobní přístup nejen k zadavateli, ale i ke každému z účastníků v průběhu akce.

Nepoužíváme náhražky a chemii. Věříme, že naši zákazníci ocení poctivě připravované produkty z kvalitních surovin. Jsme přesvědčeni, že stále více lidí upřednostňuje kvalitu před honbou za nízkou cenou.