Oslavy

Narozeniny

Každoroční připomenutí všech barev života. Přejete si klasickou poklidnou oslavu nebo akční zábavu s adrenalinem? Uspořádáme vám narozeniny podle přání, na které budete s vašimi hosty ještě dlouho vzpomínat.

Vaši narozeninovou oslavu můžeme zajistit jako fullservice nebo částečně.

Výročí

Významné mezníky života si zaslouží, abychom se na chvilku zastavili a připomenuli si je s těmi, kteří jsou na ně spolu s námi právem pyšní.

Je to právě 5 let, co se vaším koníčkem stala vaše manželka, váš manžel, motorka, zahrada, veterán nebo třeba sbírka motýlů? Připravíme pro vás akci, na které se bude vše točit jen kolem vybraného tématu.

Oslavu výročí můžeme zajistit jako fullservice nebo částečně.

Promoce

Konečně hotovo! Komu spadl větší kámen ze srdce? Rodičům, absolventovi nebo dokonce jeho potomkům? V každém případě je zdárné ukončení studia tím správným důvodem pro uspořádání velkolepé oslavy!

Oslavu promocí můžeme zajistit kompletně nebo jen její části.

Narození dítěte

Jedním z nejšťastnějších momentů v našem životě je narození dítěte. Je tudíž zcela namístě pozvat členy širší rodiny a přátele, podělit se s nimi o radost a přivítat důstojně nového člena rodiny.

Podle vašich požadavků zajistíme oslavu formou, která vám nejvíce vyhovuje. Může to být třeba zahradní slavnost, křtiny nebo slavnostní odpoledne u vás doma, v kruhu nejbližších.

Oslavu narození dítěte můžeme zajistit kompletně nebo jen její části.

Prohlédněte si také naše další soukromé akce